ליטיגציה בינלאומית

צוות הליטיגציה של הפירמה צבר ניסיון רב בייצוג לקוחות מקומיים ורב-לאומיים בסכסוכים מסחריים בינלאומיים מורכבים. במסגרת זו, הצוות שלנו מלווה את ההליכים המשפטיים באופן העולה בקנה אחד עם האינטרסים המסחריים הכוללים של הלקוח. כך, צוות הליטיגציה של הפירמה מלווה את הלקוחות מתחילת ההליכים, מייעץ להנהלה הבכירה משלב התוויית האסטרטגיה המקיפה לניהול סכסוך משפטי בתחומי שיפוט זרים, מאתר ומפעיל פרקליטים מתאימים בחו"ל, מייעץ ומפקח על ההליכים המשפטיים ומשתתף מטעם הלקוחות בכל הדיונים ופגישות המשא ומתן.   

הצוות המשפטי, המורכב בהתאם לצרכיו ולדרישותיו הספציפיים של כל לקוח, פועל להשגת פתרון משפטי אופטימלי בהתאם להיקף העבודה וללוח הזמנים לביצוע. אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי ויעיל המצמצם משמעותית את תשומת הלב והמעורבות הנדרשות מצד ההנהלה הבכירה והיועצים המשפטיים הפנימיים של הלקוח. 

לפירמה רשת קשרים ענפה של אנשי מקצוע ועמיתים משפטיים ברחבי העולם, המאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו שירותים משפטיים מקיפים ומענה לכל הנדרש בסביבה העסקית הגלובלית. כחלק מרשת זו, אנו שומרים על קשרים מקצועיים הדוקים עם פירמות עורכי דין בינלאומיות מובילות במדינות שונות ובאמצעות חברות בTerraLex  רשת משרדי עורכי דין גלובלית.

capi

הצוות

חדשות נלוות

ליטיגציה

הקשר בין הסרט "אקפרס של חצות" לחברה בינ"ל שמבקשת לצאת מהשקעת ענק, עו"ד יוסי בנקל

קראו עוד