מדעי החיים ובריאות

כאחת מפירמות עורכי הדין המובילות בענף הבריאות ומדעי החיים, שבלת מעניקה לשירותים משפטיים מקיפים בתחום. היכרותנו המעמיקה עם הענף, הדרישות הממשלתיות והמסחריות, סוגיות בתחום הקניין הרוחני, העברת טכנולוגיה ממוסדות אקדמיים לפעילות עסקית והידע הנרחב שלנו בתחומים אחרים מאפשרים לנו להציע פתרונות מתאימים לצרכים המשפטיים והעסקיים של לקוחתנו, בסביבה בה הרגולציה נתונה לשינוי מתמיד.

בין לקוחותינו נמנים חברות סטארט אפ והיי טק המתמחות במכשור רפואי, ביוטכנולוגיה ופרמצבטיקה, תאגידים גלובליים וחברות השקעה וקרנות הון סיכון המתמחות בענף זה, מרכזי מחקר רפואי אקדמיים, מוסדות מחקר וחוקרים יחידים, מתקנים רפואיים וארגונים אחרים בשירותי הבריאות. מחלקת שירותי בריאות ומדעי החיים מעניקה ייעוץ משפטי בנושאי שירותי בריאות גם לחברות בענפי תעשייה אחרים.

צוות המחלקה מייעץ על כל היבטי נוהל ניסויים קליניים, לרבות עמידה בדרישות, הכנה ובחינת הסכמים בין נותני חסות, חברות מחקרים קליניים וחוקרים. בנוסף, אנו מייעצים בנושאי העברת נתונים, הגנה על נתונים ופרטיות, רישוי ושימוש מסחרי ושיווק והפצה של מכשירים רפואיים.

"השותפים ועורכי הדין בשבלת מחוייבים מאוד לספק את השירות הטוב ביותר, להגן על האינטרסים של הלקוחות ולעשות זאת בצורה מקצועית."

– Legal 500 EMEA

הצוות