קמעונאות וצרכנות

שוק הקמעונאות עובר שינויים רבים וציפיות הצרכנים משתנות גם הן. ארגוני קמעונאות וחברות רבות של מוצרי צריכה נעזרים בטכנולוגיה כדי להתאים את שירות הלקוחות שלהם למציאות החדשה. תהליך טרנספורמציה עשוי להיות חלק ממהלך משמעותי התומך באסטרטגיה העסקית, פותר אתגרים מרכזיים ופותח דלת לנתיבי צמיחה חדשים.

לישראל תפקיד מרכזי בפיתוח טכנולוגיות לענף הקמעונאות. מעצם היותה "אומת הסטארט אפ", היא מושכת אליה משקיעים וחברות רב-לאומיות רבות בתחום זה.

מחלקת הקמעונאות של שבלת מודעת להיקף פעילותן הנרחב של חברות קמעונאות. הן פעילות בשלל שווקים גאוגרפיים, פלחי שוק שונים וסביבות תפעוליות – מרשתות חנויות ארציות ובינלאומיות גדולות ועד רשתות אזוריות קטנות, ממשווקי צד שלישי המוכרים באתרי האינטרנט ועד פלטפורמות מסחר אלקטרוני גלובליות. יש להן גם עובדים במדינות רבות המוכרים ישירות לצרכן. על כן, הקמעונאים היום חשופים יותר לרגולציה ונדרשת להם הנחיה רבה בפעילותם היומיומית.

המחלקה שלנו פועלת בשיתוף פעולה כצוות רב-תחומי המעניק שירותים משפטיים מקיפים הדרושים ללקוחותינו קמעונאות הן בעסקאות והן בפעילותן היומיומית בזירה המקומית והבינלאומית. בנוסף לניסיוננו הרב בייעוץ לארגונים מובילים בתחום אשר מטמעים חדשנות בשוק זה, יש לנו קשרים מצוינים עם איגודי תעשייה מרכזיים המעניקים לנו הבנה מעמיקה של המגזר ומאפשרים לנו לייעץ לחברות קמעונאיות, חברות טכנולוגיה פורצות דרך ויזמים כיצד לחדור לשווקים ולהתרחב ולצמוח בצורה יעילה ומוצלחת.

הצוות