תעשייה וייצור

סקטורי התעשייה, האנרגיה והתשתיות בכל מדינה מחייבים ניווט מתמיד בין אוסף מורכב של תקנות צפופות, רישיונות וניירת, וישראל אינה שונה בהיבט זה. שבלת ושות' הכירו בצורך הקריטי בייעוץ משפטי והנחיה משפטית ברמת מומחיות גבוהה, עבור יזמים, משקיעים ומהנדסים, המקווים להשתתף בענפים התעשייתיים המגוונים של ישראל.

במשך השנים, שבלת ושות' צברה ואספה לתוך שורותיה עורכי דין בעלי מומחיות ספציפית בתחום נישתי זה. הניסיון הרב של עורכי הדין של שבלת בתחום התעשייה והייצור, הכולל חשיפה מתמדת לעסקאות והשקעות מתמשכות בתחום, מאפשר לנו לספק ללקוחותינו ייעוץ ברור ויסודי בנוגע לאופן בו עליהם לתמרן את דרכם בתווך הבירוקרטיה הישראלית והמכשולים החוקיים הרובצים על המגזרים העסקיים הללו.

בין אם לקוחותינו עוסקים בתחומים של כימיקלים, פלסטיק, אלקטרוניקה, אנרגיה או הובלה, שבלת ושות' שואפת לספק ייעוץ משפטי מקצועי, וללוות את לקוחותינו השונים בתחום צעד אחר צעד בטיפול והתמודדות עם סוגיות של ציות, ייעוד (zoning), ניהול משברים, רישוי רגולטורי ושמירה על מערכת יחסים טובה עם הרשויות הממשלתיות הרלוונטיות. השילוב של שירות מקצועי, קשר אישי ומאמץ פעיל להישאר מעודכנים במסגרת הרגולטורית המורכבת בענפי התעשייה והייצור מאפשרת לשבלת ושות' להעניק ללקוחותינו חוויית לקוח מעולה באיכות גבוהה ביותר, לרבות בתחומים משפטיים מתוחכמים ביותר הנוגעים לתחום התעשייה והייצור.

הצוות

חדשות נלוות

תעופה וחלל

ייצוג אורביט בהסכם ייצור בתמורה ל-46 מיליון דולר

קראו עוד